Máme mistryni světa!!!

V Pražské aréně Sparta (Podvinný mlýn) se 10.-15. listopadu konalo Mistrovství světa WKF v kickboxu, MMA, Thaiboxingu a K1, kde žákyně druhého ročníku Střední lesnické školy a Střední odborné školy sociální, oboru Bezpečnostně právní činnost ve Šluknově, Andrea Farská získala titul mistryně světa v kickboxu. Konkurence byla veliká, tohoto mistrovství se zúčastnilo celkem 36 států mimo jiné i státy jižní Afriky. Andrea soutěžila ve váhové kategorii 63 kg - Juniorky. Zápasila ve dvou kategoriích: Kick Light a Light contact. V kategorii Kick Light vyhrála krásné první místo, díky němuž se může pyšnit titulem mistryně světa. V kategorii Light contact byla bohužel ve finále poražena soupeřkou ze Slovenska, a proto získala 2. místo.